Çevre Mühendisi İş İlanları

Karçev Çevre Yönetim İş İlanı

Karçev Çevre Yönetim İş İlanı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi için bay veya bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Son yıllarda çevre kirliliği dünyada olduğu gibi, ülkemizde de önemli bir yer tutmaya başlamış, kamuoyunun haklı duyarlılığı ve ülkemiz tarafından imzalanan birçok uluslararası sözleşme gereği çevre konusu kalkınma çok önemli bir faktör konumuna gelmiştir. Bu gelişmelerin sonucu olarak, çevrenin korunması için ülkemizde kanunlar ve yönetmeliklerle yasal bir platform oluşturulmuştur. Bu ihtiyaçlara binaen Karçev Mühendislik Ltd. Şti. firması Çevre ve ÇED konusunda Mühendislik ve Danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2005 yılında Trabzon’da kurulmuştur. Hizmetleri önce bölgesel olarak belirlenmiş fakat daha sonraki yıllarda hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin artması ile kadrolarını arttırarak hizmet yelpazesini büyütmüştür. Bugün itibari ile ülkemizin bir çok bölgesinde ve ilinde proje geliştiren bir firmadır. Şuan bünyesinde 8 farklı meslekte 14 mühendis hizmet vermektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümden mezun
  • Trabzon‘da ikamet eden veya edebilecek
  • Günü birlik seyahat engeli bulunmayan
  • Microsoft Office programlarına hakim
  • Aktif araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün

Karçev Çevre Yönetim İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: KARÇEV Çevre Yönetim ve Arıtım Teknolojileri SAN. MÜH. MÜŞ. HİZ. MAD. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(462) 326 41 73
E-posta: info@karcev.com
Adres: Kemerkaya Mah. Cumhuriyet Cad. Gedikli Apt. 35/5 TRABZON

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir