Çevre Mühendisi İş İlanları

3R Doğaya Dönüş İş İlanı

3R Doğaya Dönüş İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, “Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

3R Doğaya Dönüş; Çevre Denetimi, Kuruluşların özgün durumları gözönüne alınarak çevre yönetim sistemlerinin kurulması, İzleme ve ölçme faaliyetlerinin planlanması, düzenli takibi ve raporlaması , Arıtma tesisi projelendirmesi, uygulanması, işletme ve bakımı, kapasite arttırımı, geliştirme ve iyileştirme hizmetleri, Eğitimler ve iç tetkikler, Yerel yönetimlerde çevre yönetimi, Atık yönetim planı hazırlanması, Enerji verimliliği ve alternatif enerjilerin kullanımı, Çevre Kanununca alınması gereken çevre izni, çevre izin ve lisanslar, Çözüm ortaklarımız ile “Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED)” çalışmaları, Risk Analizi- Çevre performans ve risk değerlendirme aşamaları, Firmaların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile olan tüm ilişkilerinin yasa ve yönetmelikler doğrultusunda yürütülmesi, Çevresel modelleme, Ruhsat Alımı (GSM Ruhsatı, İşletme Belgesi vb.), Gürültü Yönetimi, Acil Eylem Planı gibi faaliyet alanlarında hizmet vermektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanında Aranan Nitelikler:

 

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Muğla- Milas ilçesinde ikamet edecek (Kalacak yer tarafımızdan sağlanacak)
  • Günü birlik seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • En az 3 yıl deneyimli
  • Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda deneyimli veya bilgi sahibi
  • Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar

Firma İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: 3R Doğaya Dönüş Danışmanlık A.Ş.
Tel: 0(252)515 07 30
Fax: 0(252)515 03 12
E-posta: info@3r.com.tr
Adres: Atatürk Mah. 9 Eylül Cad. Sevdakent Apt. D.17 Milas/MUĞLA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir