Çevre Mühendisi İş İlanları

Bioslo Endüstri Ürünleri İş İlanı

Bioslo Endüstri Ürünleri İş İlanı Tanımı: Bioslo Türkiye temsilcisi olarak yeni konuşlanmakta olan firma Belediyelerin ve organize sanayilerin atık su tesislerindeki arıtma çamurların bertarafı ile ilgili çalışmaktadır. Bu konu ile ilgili çalışmak isteyen istekli ÇEVRE MÜHENDİSİ arkadaşlar aranmaktadır.

 

Günümüzde mikrobiyal biyoteknoloji yöntemleriyle üretilen saf kimyasal maddelerin ve enzimlerin sayısı gittikçe artmaktadır. Mikrobiyal ürünler; biyolojik olarak parçalanma ve yenilenebilir substratlardan (tarım ürünleri) üretilme gibi aranan önemli özelliklere sahiptirler.

 

Araştırmalar neticesinde suni bir bakteri oluşturuyor. Bu bakteri organize sanayilerin yada belediyelerin atık su arıtma tesislerindeki atık çamura bu bakteri uygulandığında %50 gaz haline dönüşüyor. Kalan atık çamurdan ise saf gübre olarak yararlanılıyor. Bu esnada genelde etraftaki koku durumu yok oluyor. Eskiye göre maliyetler en az %50 azalıyor. Her tesise bazı verilere göre farklı oranlarda bakteri uygulanıyor.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • İngilizce bilen
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen
  • İnsanlarla sıcak ilişki kurabilen
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış

Bioslo Endüstri Ürünleri İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Bioslo Endüstri Ürünler
E-posta: s.taskintuna@bioslo.com
Adres: Kurtköy-İSTANBUL

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir