Çevre Mühendisi İş İlanları

Çev-Ka Danışmanlık İş İlanı

Çev-Ka Danışmanlık İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

ÇEV-KA Danışmanlık, 500’ün üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşta 1996 yılından bu yana edinilmiş danışmanlık ve eğitim tecrübelerinin eseri olarak Ankara Merkezli olarak kurulmuştur.

 

Türkiye içerisinde olduğu kadar Türkmenistan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerde de hizmet gerçekleştirmektedir.

 

Lisanslı Çevre Danışmanlığı, Green Airport Projesi Danışmanlığı, Yeşil Yıldız Projesi Danışmanlığı, İş Güvenliği Danışmanlığı, Karbon Ayak İzi Hesaplama, 5S Projeleri, ISO 9001 Sistem Danışmanlığı, ISO 14001 Sistem Danışmanlığı, OHSAS 18001 Sistem Danışmanlığı ve CE Belgelendirme konularında faaliyet vermektedir.

 

Çev-Ka Danışmanlık Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Ankara’da ikamet eden
  • Aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Diksiyonu düzgün

 

Çev-Ka Danışmanlık İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ÇEV-KA DANIŞMANLIK MÜH. YAZ. TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(312)466 50 94
E-posta: info@cev-ka.com
Adres: Güvenlik Cad. 46/4 A.ayrancı–ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir