Etkinlikler

Aquatech Amsterdam 2013

İçme suyu, atıksu ve proses teknolojilerine odaklanan Aquatech Amsterdam 2013, 5-8 Kasım 2013 tarihleri arasında RAI Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 900’e yakın katılımcı firmanın yer alacağı fuarın açılış günü Aquatech Innovation Awards (Aquatech İnovasyon Ödülleri)’ın ödül töreni de yapılacak. Su endüstrisinin en etkili profesyonellerini ağırlayan ve son yenilikçi teknolojilerin, ürünlerin ve hizmetlerin sergilendiği fuar, ziyaretçi ve katılımcılar için çok ciddi iş bağlantıları fırsatı da sunuyor. Binlerce su endüstrisi profesyoneli Aquatech Amsterdam’da buluşuyor; çünkü yeni gelişmeler genellikle ilk olarak Aquatech’te sergileniyor.

 

Bir Bakışta Öne Çıkanlar

  • Su teknolojisi ve çözümlerine 25.000 m2’yi kapsayan genel bir bakış
  • Çok sayıda yeni ürün, çözüm ve yenilik
  • Pazar liderleri de dahil olmak üzere 900’e yakın katılımcı firma
  • Binlerce uluslararası su profesyoneli ile bağlantı kurma fırsatı
  • Kapsamlı seminer ve atölye programı
  • Uluslararası Amsterdam Su Haftası’nın parçası olma fırsatı

 

Sürdürülebilir Bir Gelecek için Endüstriyel Su Çözümleri için Araştırma

Piyasa talebi doğrultusunda 2013 yılı için özel odaklanma, atıksu arıtımı ve ağırlıklı olarak suya bağlı olan özel endüstriyel bölümler için endüstriyel su kullanımı konuları üzerinde devam edecek. Üreticiler, üretimin her seviyesi için suya güveniyor. Endüstriyel su kullanıcıları, tasarruf etmek ve deşarj ettikleri atıksuyu sürdürülebilir bir şekilde yeniden kullanmanın verimli yollarını temin etmek için su politikalarında yenilikler arıyor. Yakında gerçekleşecek olan Endüstriyel Liderler Forumu ve Endüstriyel Liderler Networking’i ile endüstriyel bölümlerdeki su teknolojileri üzerine görüşmeler, katılımcıların bu başlıklardaki bilgisine katkıda bulunacak. Ayrıca endüstriyel su kullanıcılarının ilgisine yönelik ürünleri öne çıkaran özel bir endüstriyel su çözümleri rotası belirlenecek.

 

Know-how Değişimi Çok Önemli

Daha önce üç kez yapılan AquaStage’ler bu kez de sergi programının önemli bir parçası olacak. Sergi alanında 2. ve 7. hollerde bulunan AquaStage’lerde seminer, atölye ve konferanslar için iki sahne yer alacak. Bu alanlar, katılımcıların çeşitli konularda yeni çözümlerini sunabilecekleri interaktif buluşma noktaları olacak.

 

Ücretsiz Giriş Kartı için Ön Kayıt Gerekiyor

Aquatech Amsterdam’a giriş, ön kayıt yapan ziyaretçiler için ücretsiz. Aquatech Amsterdam ayrıca Schiphol Havalimanı ile Amsterdam RAI arasında ücretsiz demiryolu transferi de sağlıyor.

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir