Çevre Mühendisi İş İlanları

AST Çevre Mühendisi İş İlanı

AST Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ve TÜRK Akreditasyon Kurumu TÜRKAK’tan Yetkili ve sürekli büyümekte olan Çevre Laboratuvarımıza Emisyon, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Numune Alma konularında ölçüm yapabilecek 2 adet Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

AST, Ambiente Securizza Turchia (Çevre, Güvenlik, Türkiye) kelimelerinin bir araya gelmesi ile Ağustos 2011 yılında kurulmuştur. AST, Gıda analizleri ve Hijyen Denetimlerinde öncü bir Türk Firması olan LTS Laboratuvar Hizmetleri ile 20 yılı aşkın süredir Çevre, Sağlık, Gıda ve İş Güvenliği konularında hizmet veren İtalyan Firması olan L.A.V.srl ortak girişimi sonucu doğmuştur. AST Laboratuvarı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün 05.09.2008 tarih ve 26988 sayılı “Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlilik Yönetmeliği” ve TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) TS EN ISO/IEC 17025 “Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları için Genel Şartlar” standartlarını sağlamak için faaliyetlerine devam etmekte ve Su-Atıksu, Atıkyağ, Toprak ve Arıtma Çamuru, Gürültü Ölçüm ve Haritalama, Emisyon, İmisyon ile İş Sağlığı ve Güvenliği analizleri konusunda faaliyet göstermektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliğİ mezunu olan
  • TS EN ISO/IEC 17025 Standardına hakim
  • Aktif araç kullanabilen (Mümkünse uzun yol tecrübeli)
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
  • Kendisine ve Laboratuvarımıza katkı sağlayacak
  • Sorumluluk Duygusu ve Çalışma İsteği olan
  • Özellikle “takım çalışmasına yatkın”, “uyumlu”
  • Laboratuvar ve Saha işlerini Meslek Edinmiş ve bu işleri zevk alarak yapabilecek
  • Erkek adaylar için askerlik göreviyle ilişiği olmayan

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

AST ÇEVRE İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: AST ÇEVRE ÖLÇÜM VE ANALİZ LABORATUVARI A.Ş.
Tel: 0(216) 326 27 78
E-posta: berkantopcu@astlab.com.tr
Adres: Yeni Yol Sokak Etap İş Merkezi B Blok No: 20 D: 7-8 kat 2 Acıbadem Kadıköy-İSTANBUL

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 30.11.2015

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir