Etkinlikler

10. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi

Çevresel bilim ve teknolojinin çeşitlenerek geliştiği günümüzde, çevre mühendislerini bilimsel bilgi ile buluşturmak ve sürece katkıda bulunmak TMMOB Çevre Mühendisleri Odasının temel hedefleri arasındadır. Bu nedenle akademisyenlerin, öğrencilerin ve çevre alanında çalışmalarını yürüten kişi ve kurumların 2 yılda bir düzenlenen Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi‘nde buluşturulması amaçlanmaktadır.

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Merkez Sekretaryası tarafından 10. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi Çevre Yönetimi ana teması ile 12-14 Eylül 2013 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi, Ankara‘da gerçekleştirilecektir.

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Merkezi ile Hacettepe Üniversitesi‘nin ortaklaşa düzenlediği 10. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi kapsamında, 14 Eylül 2013 günü, saat 11.40’‘da “Yerel Yönetimler ve Çevre Yatırımları” paneli gerçekleştirilecektir. Çevre Mühendisliğindeki gelişmeler ve “Yerel Yönetimlerde Çevre Mühendisliği Hizmetleri”nin de konuşulacağı panele, konuşmacı olarak Prof. Dr. Cevat Geray, Doç. Dr. Selim L. Sanin, Doç. Dr. Tarık Şengül, Mehmet Faruk İşgenç ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Günaydın katılacaktır.

 

Kongreye ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla Eskişehir Yolu üzerindeki ARMADA AVM önünden servis kaldırılacaktır. Servisi kullanmak isteyenler saat 08.30’‘da ARMADA AVM‘’de bulunmaları gerekmektedir. Araçlar saat 09.00’‘da hareket edecektir.

 

10. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi Düzenleme Kurulu Sekretaryası

 

S. Yeşer ASLANOĞLU
Sema ÖZENALP

 

İletişim
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Hatay 2 Sok. 24/17 06650 Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 419 80 71
e-posta: kongre@cmo.org.tr

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir