Çevre Mühendisi İş İlanları

Sistem Çevre İş İlanı

Sistem Çevre İş İlanı Tanımı: Firmalara çevre danışmanlığı hizmeti, ÇED raporu ve PTD hazırlanması, hazırlanan raporlarla ilgili tüm sürecin yürütülmesi ve resmi dairelerde projelerin takibi, Çevre yönetimi uygulamaları, Çevre mevzuatı gereği alınması gereken izin ve lisans işlemleri, yasal zorunlulukların yerine getirilmesi işleri için bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Firma, temsil ettiği şirketlerin, çevre kirliliğine sebebiyet vermeden çalışma yöntemlerini, daha verimli ve daha az atıkla üretimin nasıl yapılabileceğini, yasal mevzuatlar çerçevesinde yapılması gerekenleri Mühendislik-Danışmanlık hizmetleri ile sorumluluk, güven, gerçeklik çerçevesi içerisinde sonuçlandırmaktadır. Sistem Çevre bu amaç doğrultusunda 1999 yılında kurulmuştur. Firma, Çevre Denetimi Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında, İzmir’de “Çevre Yönetim Danışmanlığı ve Çevre İzin/Lisans Takip Hizmeti” konusunda Bakanlıktan yetki alan ilk firmalardandır.

 

Şirket, genel olarak atık yönetimi, ÇED raporları, proje tanıtım dosyaları, çevre izni, çevre lisansı, çevre danışmanlık hizmetleri, emisyon ve gürültü ölçümleri, akustik rapor, iş ve işçi güvenliği hizmetleri, risk analizi ve yönetimi, doğaya yeniden kazandırma planları, arıtma tesisi projelendirme hizmetlerini vermektedir.

 

Çevre Görevlisi Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmak
  • İzmir’de İkamet Eden
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan
  • Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, sistematik ve analitik düşünebilen
  • İyi derecede Ms Office kullanıcısı
  • B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

Firma İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Sistem Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Ltd. Şti.
Tel: 0(232)445 68 30
Faks: 0(232)482 08 67
E-posta: info@sistemcevre.com.tr
Adres: Gaziosmanpaşa Bulvarı Yeni Asır İşhanı No:3/602 Alsancak/İZMİR

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir