Çevre Mühendisi İş İlanları

Makprom Mühendislik İş İlanı

Makprom Mühendislik İş İlanı Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

EQP Group Yönetim ve Çevre Danışmanlık, bir MAKPROM MÜHENDİSLİK markası olarak 2010 yılında resmi olarak faaliyetine başlamıştır. Çalışma prensibi ekip çalışması olan firmanın var oluş amacı işletmelerin yaşamış oldukları sorunlara zamanında doğru çözümleri sunmaktır.

 

Kurucularının Mühendislik Fakültesi Öğrencilik yıllarından sektöre girişi ile faaliyete başladığı 2006 yılından bugüne kadar 25 ilde 100’e yakın farklı sektörde 500 farklı markaya danışmanlık yapmıştır. Halen orta ve büyük ölçekli olmak üzere 18 farklı şehirde yönetim ve çevre danışmanlık faaliyetlerini 150 farklı markaya periyodik olarak uygulamaktadır.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümden mezun
  • SAKARYA‘da ikamet eden
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Diksiyonu düzgün
  • Günü Birlik Seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen

Makprom Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: MAKPROM MÜH. ÇEVRE DAN. İM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(532) 397 46 27
E-posta: semih@eqp.com.tr
Adres: Yenidoğan Mah. Fabrikalar Cad. No:21/1 Adapazarı / SAKARYA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir