Esdam Çevre Mühendisi İş İlanı

Esdam Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK Akreditasyon Belgesi, Çalışma Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Yeterlilik Belgelerine sahip Çevre Laboratuvarı sektöründe hizmet veren firma için aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Emisyon, İmisyon, İş Hijyeni (Saha) Ölçüm” konularında görevlendirilmek üzere bay Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Esdam Çevre, 2017 yılında kurulmuştur. Firma kurulduğundan bu yana emisyon, imisyon, gürültü, atıksu, iş hijyeni ölçüm ve analizleri kapsamında çalışmalarını tamamlayarak TÜRKAK tarafından 2018 yılında Akredite olmuştur. 2019 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Yeterlilik Belgesini almıştır. Aynı zamanda İSGÜM tarafından da Yeterlilik Belgesini 2020 yılında alarak İş Hijyeni Ölçüm ve Analizlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

 

Ülkemizde giderek kirlenen havanın artmasından dolayı ve yürürlükte olan Sanayi Kaynaklı Hava Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliği, Isınmadan Kaynaklı Hava Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği ve Büyük Yakma Tesisleri Yönetmelikleri baz alınarak kirlilik kontrol altına alınmaktadır. Esdam Çevre, “Emisyon Ölçümü, İmisyon Ölçümü, Çevresel Gürültü Ölçümü, Titreşim Ölçümü, Atıksu Numune Alma, Atıksu Analizleri, İş Hijyeni Ölçümleri, Kişisel Maruziyet Ölçümleri, Fiziksel Etken Ölçümleri, Kimyasal Etken Ölçümleri ve Çevre Danışmanlığı” konularında hizmete başlamıştır.

 

ESDAM Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
 • Saha çalışmasına yatkın
 • Yükseklik korkusu olmayan
 • Takım ruhu bilincine sahip, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi
 • B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanabilen
 • Seyahat engeli olmayan
 • Ofis programlarına iyi derecede hakim
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı/Emisyon-İmisyon Ölçüm Sertifikasına Sahip (Tecrübesi olup Sertifikası olmayan adaylar yakın zamanda açılacak olan eğitime gönderilecektir. Aynı zamanda yetiştirilmek üzere alınacak personel de eğitimlere gönderilecek.)
 • Çevre alanında, Emisyon-İmisyon kapsamında saha keşfi yapabilen
 • Tercihen baca gazı (emisyon), ortam havası (imisyon), gürültü ve İSG ölçüm, örnekleme, analiz ve raporlaması konusunda tecrübeli
 • TS EN ISO/IEC 17025 yönetim sisteminin uygulanması, devamlılığı, belirlenen politika ve hedeflerin başarıya ulaşması için laboratuvar için gerekli olan çalışmaları yapabilecek
 • Tercihen Konya’da ikamet eden veya ikamet edebilecek

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Esdam Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı:Esdam Danışmanlık Analiz Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
E-posta: esdamcevre@gmail.com
Tel: 0(555) 042 81 42
Adres: Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. Atiker-1 Sanayi Sitesi Karatay-KONYA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 22.11.2020

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir