Çevre Mühendisi İş İlanları

Gündoğdu Çevre Danışmanlık İş İlanı

Gündoğdu Çevre Danışmanlık İş İlanı Tanımı: Çevre Danışmanlığı alanında kalite ve etik değerlerinden ödün vermeden büyüyen GÜNDOĞDU ÇEVRE MÜH. VE DANIŞMANLIK olarak, ekibimize katılacak çalışmayı hayat tarzı edinmiş, dinamik, vizyonumuza uygun Çevre Mühendisi aramaktayız.

 

22.12.2010 tarihinde kurulan Gündoğdu Çevre Mühendislik Danışmanlık, başta Çevre İzin, lisans, mevzuat uyumlaştırma, Çevresel etkilerin değerlendirmesi ve etkilerin minimize edilmesini kapsayan çevre yönetimi Danışmanlık Hizmetleri olmak üzere, İş Sağlığı ve Güvenliği, Proje Danışmanlığı, Atık yönetim planlarının oluşturulması, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO 14064 Karbon Emisyonu Yönetim Sistemlerinin kurulum danışmanlığı ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

 

Gündoğdu Çevre Mühendislik Danışmanlık, sanayi tesisleri, belediyeler, oteller, tatil köyleri, hastahaneler gibi birçok faaliyetin Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği yasalarına uygunluğunun sağlanması, çevre etkilerinin değerlendirilmesi, alınması gereken önlemlerle ilgili en ekonomik ve yeterli uygulamaların araştırılması, raporlanması, planlanması ve projelendirilmesi konularında, ayrıca bu faaliyetlerde görevli olan personellerin bilinç ve farkındalık düzeylerinin arttırılması amacına yönelik her türlü kurum içi veya kurum dışı eğitimin verilmesi konularında çalışmaktadır.

 

Gündoğdu Çevre Danışmanlık İş İlanı Görev:

 

 • Danışmanlığını yürüttüğümüz firmalarda çevre görevlisi, izin ve lisans çalışmalarını yürütmek
 • Sera Gazlarını İzleme ve Raporlanması, ISO 14064 Karbon yönetim sistemi kurulumu ile Karbonun ticarileştirilmesi, sertifikalandırma, karbon piyasa mekanizmaları vb. çalışmalarda yer almak
 • ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri konusunda firmamızda yürütülen çalışmalara katılmak
 • ISO 9001-14001 ve OHSAS yönetim sistem kurulum danışmanlığı çalışmalarını yürütmek
 • Yukarıda belirtilen konularda eğitim vermek
 • ZKA/AB/TTGV vb. yurt içi veya yurt dışı proje çalışmalarında proje ekibinde yer almak
 • Sürdürülebilirlik raporlaması(GRI),Life Cycle Assesment( LCA) ve EPD çalışmalarına katılmak
 • LEED, Green Stars çalışmalarında yer almak

Gündoğdu Çevre Danışmanlık İş İlanı Aranan Nitelikler:

 

 • Çevre Mühendisi ile aranan şartları sağlayan ve yukarıda belirtilen görev konularında uzmanlığı bulunan 4 yıllık üniversite mezunu
 • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
 • Çevre Danışmanlığı, ÇED Raporu hazırlama, Saha denetimleri, Çevre Mevzuatı, Atık Yönetimi, Toprak kirliliği, Kimyasal Yönetimi veya Atıksu Arıtma Tesisi işletimi konularından en az 2’sinde 2 yıl deneyim sahibi
 • ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 18001, ISO 50001 yönetim sistem standartlarından en az bir veya daha fazlasını içeren konularda eğitim almış olmak, Yönetim sistemleri konusunda 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi tercih nedenidir.
 • Microsoft Office uygulamalarını iyi düzeyde ve aktif olarak kullanan
 • Aktif olarak araç kullanan ve Seyahat engeli bulunmayan

Gündoğdu Çevre Danışmanlık İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: GÜNDOĞDU Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti.
Tel: 0(232) 464 35 44
E-posta: info@gundogducevre.com
Adres: Talatpaşa Bulvarı No:76 Kat:2 D:3 Alsancak/İZMİR

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir