Çevre Mühendisi İş İlanları

Eser Proje İş İlanı

Eser Proje İş İlanı Tanımı: Firmanın Batman Belediyesinde almış olduğu iş kapsamında, Belediye Arıtma tesisinden kaynaklı Arıtma Çamurlarının tarımda gübre olarak kullanılması işi kapsamında Arıtma tesisi ve Arıtma Çamuru konularında çalışmak üzere Çevre Mühendisi aranmaktadır. Proje AB projesi olup, 5 aylık bir çalışmadır. Alman bir firma ile ortak çalışma yürütülmekte olup, Alman bir uzman ile çalışılacaktır.

 

Eser Proje ve Mühendislik A.Ş., Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve müşavirlik firmaları arasındadır. Orta Doğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve Afrika bölgelerinde etkinliğini sürdüren ESER, geniş bir yelpaze dahilinde sürdürdüğü hizmetleriyle müşterilerine inşaat mühendisliği alanında komple çözümler sunabilmektedir.

 

Müşavirlik Hizmetlerinin temelini oluşturan Tasarım Hizmetlerindeki faaliyet alanları; Su Yapıları (Baraj, Gölet, Sulama, HES), Ulaştırma (Karayolu, Demiryolu) ve Altyapı (İçmesuyu, Kanalizasyon ve Arıtma) projeleri olup deneyimli teknik kadrosu ile DSİ, TCK, TCDD, EİGM, Belediyeler ve Özel Sektör Kuruluşlarına hizmet vermektedir.

 

Ayrıca Şirket bünyesinde bulunan Harita ekipleri ve ekipmanları ile güvenilir ve modern haritalama işlerini, Jeolojik etüd ve araştırmalar için de Sondaj makine ve ekipleri ile mühendislik jeolojisi çalışmalarını, ÇED Yeterlik Belgesi ile ÇED Raporlarını gerçekleştirmektedir.

 

Çevre Mühendisi Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği mezunu olan
  • İyi düzeyde İngilizce bilen
  • Seyahat engeli olmayan ve sigara kullanmayan
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • İletişimi ve motivasyonu yüksek
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Eser Proje İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ESER PROJE VE MÜHENDİSLİK A.Ş.
Tel: 0(312) 408 00 00
E-posta: kaltindal@espm.com.tr
Adres: Turan Güneş Bulvarı Cezayir Caddesi 718. Sokak No:14 Yıldız, 06550 Çankaya/ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir