Çevre Mühendisi İş İlanları

Çona Mühendislik

İşin Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Atıksu ve su arıtma sistemleri kurulumu, Danışmanlık Hizmeti verilen firmaların ilgili yönetmelik kapsamındaki tüm işlemlerinin takibi, Çevre İzin ve Lisanslarının alınması kapsamındaki işlemlerinin yürütülmesi için bay veya bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle farklı endüstriyel alanlara ait arıtma sistemlerinin kurulumu üzerine çalışmış olan ÇONA MÜHENDİSLİK 2006 yılından bu yana başarılarına devam etmektedir. ÇONA MÜHENDİSLİK kendi bünyesindeki laboratuvarında atıksuların gerekli incelemelerini ve testlerini yaparak çıkan sonuçlara uygun arıtma sistemi seçimi yatırım ve işletme açısından ekonomik projeleri uygulayarak atıksu arıtma sistemleri ve su arıtma sistemleri yapımı konusunda anahtar teslim hizmetler vermektedir.

 

ÇONA MÜHENDİSLİK sistemlerin işletilmesi, işletme danışmalığı, mesul mühendisliği, arıtma sistemi revizyonu ve bakımı, ekipman ve sarf malzemesi ihtiyaçlarının karşılanması, su ve atıksu analizlerinin yapılması konusunda hizmetler vermektedir.

 

ÇONA MÜHENDİSLİK arıtma sistemlerinin kurulumundan sonra çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Firmamız arıtma sisteminin revizyonunu yaptıktan sonra sistemin enerji, personel, donanım bakımlarını ve laboratuvar hizmetlerini üstlenerek bünyenizde taşeron olarak hizmet verebilmektedir. İhtiyaca göre sistemin düzenli işletilebilmesi ve olası problemlere çözüm üretmek amacıyla danışmalık ve mesul mühendislik hizmeti ÇONA MÜHENDİSLİK kalitesi ve güvencesi altında verilmektedir.

 

ÇONA MÜHENDİSLİK arıtma alanında göstermiş olduğu başarıları çevre görevlisi hizmetlerini vererek devam ettirmektedir. Gerekli Çevre izinlerini almak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığıyla aranızda köprü vazifesi görmektedir.

 

Çevre Mühendisi Aranan Nitelikler:

  • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
  • Çevre Görevlisi Belgesi olan
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan
  • Seyahat engeli olmayan
  • Microsoft Office programlarına hakim
  • Ekip çalışmasına uyumlu, kolay iletişim kurabilen
  • Bay adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan

 

Firma İletişim Bilgileri
Firma/Kurum Ünvanı: ÇONA MÜHENDİSLİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Tel:  0(216) 499 62 78
E-posta: cv@cona.com.tr
Adres: Kayışdağı Mh. Uslu Cd. Gülçin Sk. No:8/1-2 Ataşehir /İstanbul

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

One thought on “Çona Mühendislik

  • blank

    Merhaba ben Ilgın Şeker. 2020 yılında İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun oldum. Kariyerimi atıksu/su arıtma tesisi tasarımı/projelendirme alanlarında ilerletmek istemekteyim. Gerekli görülmesi halinde CV’imi iletebilirim. Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir