Toprak, Katı Atık, Arıtma Çamuru, Atık Yağ ve İzolasyon Sıvılarından Numune Alma Eğitimi

TÜÇEV, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü, Laboratuvar, Ölçüm ve İzleme Dairesi Başkanlığı’nın öncülüğünde, TÜÇEV ile birlikte Vakıf senedinin 3.maddesi g ve h bendine istinaden Nisan ayında; “Topraktan, Katı Atıktan, Arıtma Çamurundan, Atık Yağdan, Yakıt ve İzolasyon Sıvılarından Numune Alma Eğitimi” düzenlenecektir.

 

Eğitime katılmak isteyenler öncelikle bulundukları ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri Döner Sermayesinden referans numarası alarak, Halk Bankası T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Kurumsal 301 no.lu Hesabına 680 TL (Dekontlarda katılımcı ismi ve hangi eğitim için ödeme yapıldığı belirtilecektir) yatırarak, banka dekontunun TÜÇEV’in internet sayfasında kayıt esnasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir. Dekont göndermeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Ayrıca katılımcılar eğitim ve konaklama bedeli olan 1.770 TL (KDV dahil)(Havale, EFT veya elden yatırılabilir)(Ücret yatırılırken katılımcı ismi ve hangi eğitim olduğunu belirtiniz aksi taktirde ücretler görünmüyor, bu nedenle kayıtlarınız onaylanmıyor.) Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C. Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR71 0001 0025 3352 1264 1250 19 no’lu hesaba yatırdıktan sonra 23 Mart 2018 tarihine kadar www.tucev.org ‘dan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcılar tek kişilik odalarda her şey dâhil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, Antalya Hava Limanından otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır.

 

Eğitimin sonunda T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ilgili birimi tarafından düzenlenecek sınavda 70 ve üzeri puan alınması gerekmektedir. Ayrıca eğitim salonuna gelirken kılık kıyafete dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlar eğitime katılan kişilerin sorumluluğundadır. Sınavda başarılı olamayan katılımcılar için 1 ay içerisinde 2. kez sınav düzenlenecektir.

 

* Eğitime belge süresi dolanlar ve daha önceki eğitime katılıp sınavda başarısız olan kişiler de katılabilirler.
* Eğitime katılım önceliği laboratuvarların başvuru sırasına göre yapılacak olup, katılım kontenjanla sınırlıdır.
* Yeterli sayıda katılım olmaması halinde TÜÇEV, eğitimi iptal ederek ücret iadesi yapabilir.
* Katılımcıların ücretlerini Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C. Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR71 0001 0025 3352 1264 1250 19 no.lu hesaba yatırmaları gerekmektedir.
* Dekont numarası belirtilmeyen kayıtlar dikkate alınmayacaktır.
* Katılımcı ücretini yatırıp, www.tucev.org sitesindeki kayıt formunu doldurarak sistem üzerinden kayıt yaptırmaları yeterli olacaktır.
* Eğitimin ücreti kişi başı KDV Dahil 1.770 TL’dir.
* Katılımcıların eğitime katılmaması durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Katılımcılar faturalarını eğitim sırasında fatura bankosundan temin edebilirler.
* Katılımcılar Yeterlilik Sertifikası için yanlarında son 6 ayda çekilmiş, 2 adet vesikalık fotoğraflar ve kimlik fotokopisiyle gelmeleri gerekmektedir. Sonrasında fotoğraf gönderimi kabul edilmeyecektir.

 

Topraktan, Katı Atıktan, Arıtma Çamurundan, Atık Yağdan, Yakıt ve İzolasyon Sıvılarından Numune Alma Eğitimi

  • 9 Nisan 2018 tarihinde saat 14:00 itibariyle otele giriş yapabilir
  • Antalya Havaalanından otele toplu transfer saat 14:00’da yapılacaktır. Eğitim 10 Nisan 2018 saat 09:00’da başlayacaktır. 13 Nisan 2018 saat 14:00’da otelden havaalanına transfer sağlanacaktır.

 

Eğitim Yeri: SUENO HOTELS BEACH SİDE/ANTALYA (Sorgun Mah., Antalya Cd. No:4, 07330 Side/Manavgat-ANTALYA)

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 23 Mart 2018

 

Topraktan, Katı Atıktan, Arıtma Çamurundan Numune Alma Eğitim Notları İçin Tıklayınız…

Admin

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir